HAKKIMIZDA,

Zımparalı aşındırıcılar konusunda yurtdışından edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri üreticilerimizin hizmetine sunmak amacı ile 1998 senesinde faliyete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren üretim faliyetleri dahilinde zımparanın tüm çeşitlerini bünyesinde bulundurup,çeşitli formlarda üreterek tüm sektörün hizmetine sunmuş,zımparalı aşındırıcılar konusunda uzmanlaşmış ekibi ile çalışmalarını yeni ürünler tasarlayarak üreticilerin zımpara maliyetlerini düşürmeye yönelmiştir. Üretmiş olduğumuz ürünlerin hammadelerini başta,Almanya,Fransa ve İtalya' daki dünyaca tanınmış üreticilerden temin etmekte ve sıkı kontrol standartlarının uygulanmasındaki sürekliliğimiz sayesinde ürünlerimizin kalitesini belirlemiş bulunmaktayız.

Firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takib ederek know-how teknolojisini kullanarak zımparalı aşındırıcılar konusunda patentli yeni ürünler geliştirmektedir.

Çeşitliliğimiz ve hızlı teslim konusundaki hızımız müşterilerimizin her zaman dikkatini çekmiştir.

Bugün, ülkemiz ve yurtdışındaki müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünlerimiz ile kazanmış olduğumuz ün ile gurur duymaktayız.

Bazı Ürünlerimiz

Rulo Zımpara

Tüm çeşitlerimizin rulo zımparaları mevcuttur

Mop Zımpara

Zımparalı moplarımız, 50mm- 450mm çap

Cırtlı Zımparalar

Dolmayan özel yüzey kaplaması ve

Kesiciler

Paslanmaz çelik, hertürlü metal ve ahşap

Mail Form
Diğer Tüm İstekleriniz İçin